Garaj Kapıları

Garaj Kapısı Onarım Hizmetleri

Anahtarlarınızı ve kilitlerinizi bakımını yapmak, tamir etmek ve kurmakla kalmaz, aynı zamanda giriş ve garaj kapınız için her şeyi yerinde yapabiliriz. Acıbadem'i çevreleyen tüm alanlarda kapılarınızı tamir edebilen mobil hizmetler sunuyoruz.

Acıbadem Kapı Tamir Hizmetleri

Neden Acil Kapı Hizmetlerimizi Acıbadem'de Kullanıyoruz ? Şirketimiz yalnızca uygun şekilde eğitilmiş deneyimli ve tam lisanslı teknisyenlere sahiptir. Hem ticari hem de konut onarımları için acil durum hizmetleri sunuyoruz. Sahip olduğunuz her tür garaj kapısını onarabilecek uzman teknisyenlerimiz var. Birçok insan, hizmetlerimizin oldukça uygun maliyetli ve zamanında olduğunu söylemektedir. Tüm müşterilerimize kaliteli destek sağlayacağımıza söz vereceğiz.

Acıbadem Çilingir Hizmetleri

Sunduğumuz hizmetler Acıbadem 'de düzenli kapı onarım hizmetlerini içerecektir. Giriş kapıları, garaj kapıları veya sahip olabileceğiniz diğer kapılar konusunda size yardımcı olmak için iş yerinize ya da evinize geleceğiz. Örneğin, artık rayların dışında bir garaj kapınız varsa, tekrar yerleştirebilir ve tamamen işlevsel olduğundan emin olabiliriz. Garaj kapısı yaylarının değiştirilmesini veya onarılmasını mı istiyorsunuz? Veya yeni bir tane mi yüklediniz? Seçenekler hakkında konuşmak için bulunduğunuz yere birilerini gönderebilecek ve şirketimizi kullanarak işin en az miktarda yapılması gerektiğinden emin olmanız için size ne kadara mal olacağına dair bir teklif vereceğiz.  

 

✔Ön Kapı Montajı..
✔Komple Garaj Kapısı Kurulumu Acıbadem Çilingir.
✔Posta Kutusu Kilidi Onarımı ve Değiştirilmesi.
✔Yeni Garaj Kapısının Değiştirilmesi.


Press To Call - Open 24/7